Přeskočit na navigaci

Ubytování

Dominicus Marina Resort

Pro Vaše ubytování máme k dispozici 15 bytových jednotek o velikosti 2+1, 3+1 a 4+1 (více plánky dispozic bytů níže). Součástí každé bytové jednotky jsou dvě terasy. Můžete si zvolit plně vybavený byt s veškerým příslušenstvím (TV, internet, lednice, nádobí a příbory, koupelna, WC, kuchyň, samozřejmostí je klimatizace…), s dvěma až šesti lůžky. Cena se počítá podle typologie bytu, nikoliv podle počtu ubytovaných osob. Ceny za toto ubytování se mění podle ročního období a podle délky pobytu. Ceny můžete spočítat v cenové kalkulačce. V cenách je již započítán každodenní úklid bytové jednotky, popřípadě umytí nádobí, výměna ložního prádla, ručníků, základních hygienických potřeb, přístup do beach clubu včetně zapůjčení osušky a lehátka. Pro objednávku a upřesnění Vašich požadavků můžete využít náš on-line systém.

Dominicus Marina Resort

Dominikánská republika je známá svým slunečným počasím, a proto se turistická sezona odvíjí od termínů, které souvisí s daty pravidelných přílivů větších skupin turistů (Vánoce, Velikonoce, atd.).

Ceny se také liší podle druhu objednaných služeb, mezi kterými může být polopenze a nadstandardní služby (zapůjčení jízdních kol, auta, golfových vozítek atd.).

Naši zákazníci se ale mohou těšit i na speciální akce, které s určitými specifickými termíny budou souviset (Vánoce, Silvestr, státní svátky, prázdniny atd.). Informace o těchto speciálních akcích dostanou registrovaní zájemci automaticky e-mailem, nebo budou přístupné na facebooku resortu.

Domonicus Marina Resort - 4 osoby Domonicus Marina Resort - 6 osob Domonicus Marina Resort - 6 + 2 osoby

Najdete nás (ČR)

L. Janáčka 180
686 01 Uherské Hradiště
Všeobecné obchodní podmínky

Najdete nás (RD)

Calle Los Corales
Dominicus - Bayahibe
Dominican Republic
SEO Dominicus Marina Resort
© 2015 INF, s.r.o. | WebDesign INF, s.r.o. | Redakční systém iRES | Web Hosting | Outsourcing